Geodetická kancelář Area s.r.o.

Vítá Vás geodetická kancelář AREA s.r.o., Váš partner a pomocník v oboru geodézie a zeměměřických prací.

Jako správná geodetická kancelář, jsme připraveni Vám poskytnout komplexní geodetické práce, právní servis a poradenství v katastru nemovitostí, vypracování znaleckých posudků ke stanovení cen nemovitostí, měření radonového rizika, geologický a hydrogeologický průzkum.

Postará se o Vás stabilní tým více jak dvaceti odborníků s dlouholetou praxí. Zpracování zakázek provádíme za použití nejmodernějších technologií a vybavení. Působíme v rámci celé ČR a naši snahou je Vám vyhovět za příznivé ceny a v co nejkratších termínech.

Geodetická kancelář Area s.r.o. je držitelem certifikátu, ISO 9001:2009 a ISO 14001:2005. Area G.K. spol. s r.o. je zakládajícím akcionářem společnosti by /S@t group a.s provozující síť virtuálních referenčních stanic. Geodetická kancelář Area s.r.o. je členem Komory geodetů a kartografů

Pro úspěšné uspokojování potřeb našich zákazníků jsme zavedli naši vnitřní Politiku kvality. Jsme společensky odpovědná společnost. Odpovědnost a šetrnost k životnímu prostředí dokládáme Politikou EMS.

Snahou naší firmy je poskytovat komplexní a všestranné geodetické služby.

Tím, že si veškeré práce objednáte u naší firmy, ušetříte čas i peníze.


Mohlo by Vás také zajímat

Nevíte si rady
a potřebujete s něčím poradit?
Naši profesionálové jsou tu pro Vás!
Napište nám:


Napsali nám
Profesionální vytyčení našeho pozemku od firmy AREA G.K. nám otevřelo oči (doslova!) a zabránilo nechtěnému zastavění části obecního pozemku a tím nám ušetřilo spoustu problémů do budoucna. Děkujeme. (Zdeněk a Ivona Krausovi)

Užitečné odkazyGeodetické práce, Zaměření pozemku