Geodetické práce

Geodetická kancelář AREA G.K. spol. s r.o. působí na českém trhu již déle než 15 let. Vedle zeměměřických prací zajišťujeme také měření radonu a hydrogeologický a inženýrsko-geologický průzkum. Jsme držiteli certifikátů ISO 9001:2009 a 14001:2005.  Náš tým tvoří více než 20 odborníků s mnohaletou praxí. Snahou naší firmy je poskytovat komplexní a všestranné služby, které vám ušetří čas i peníze.


Zaměření stavby a zaměření pozemku

Zaměření stavby a pouemku

Smyslem zaměření staveb a pozemků je získat jejich přesnou polohu a následné zanesení do mapy. Opačný proces se nazývá vytyčení a obnáší jejich vyznačení staveb a pozemků v terénu na základě dokumentace.

Více informací o zaměření stavby a pozemku.

Zpracování geometrického plánu

Zpracování geometrického plánu

Geometrický plán je dokument, který zobrazuje přesnou polohu nemovitosti na mapě. Zpravidla se přikládá k žádosti o zápis do katastru nemovitosti a vyhotovuje jej geodet, respektive geodetická kancelář nabízející geodetické práce.

Více informací o zpracování geometrického plánu.


Nabízíme geodetické práce v těchto oblastech:
Geodetické práce
Vybíráme z našeho blogu

Geodetické práce

geodetické práce

Geodetické práce jsou službou, nezbytnou pro řadu nejen stavebních ale i právních a správních procesů, řízení a dokumentů. Area Geodetická Kancelář Praha je významným dodavatelem služeb pro geodetické práce.
Zobrazit článek na téma Geodetické práce

Nevíte si rady
a potřebujete s něčím poradit?
Naši profesionálové jsou tu pro Vás!
Napište nám:


Napsali nám
Profesionální vytyčení našeho pozemku od firmy AREA G.K. nám otevřelo oči (doslova!) a zabránilo nechtěnému zastavění části obecního pozemku a tím nám ušetřilo spoustu problémů do budoucna. Děkujeme. (Zdeněk a Ivona Krausovi)

Užitečné odkazyGeodetické práce, Zaměření pozemku